KONST / Litografier / Färglitografi 14003176
nr 1400 3176
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Nybroviken. Signerad, numrerad 240/290. Motivet: ca 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:01:09
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist